Autor:
Henry Narits

Veebikursus „Programmeerimisest maalähedaselt" alustab taas

19. veebruarist kuni 17. märtsini toimub Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi populaarne veebikursus „Programmeerimisest maalähedaselt", mis sobib hästi esimeseks kokkupuuteks programmeerimisega.

Kursuse info leiad siit.
Registreerumise tähtaeg on 9. veebruar ja registreeruda saad siin
Kursus on eesti keeles ja selle hind on 100 eurot.

Tegu on veebikursusega, mis sobib igaühele, kes pole varem programmeerimisega kokku puutunud, kuid soovib paotada ukse sellesse põnevasse maailma. See kursus avardab su silmaringi, paneb veidi proovile ning annab võimaluse sügavama huvi tekkimiseks. Tegu on Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi kõige populaarsema e-kursusega, kus on osalenud juba enam kui 12 000 inimest.

Kursuse läbinud õppija:

• tunneb ära olulisemad programmeerimise konstruktsioonid programmeerimiskeeles Python;
  • oskab lihtsates programmilõikudes teha ülesandele vastavaid muudatusi;
  • oskab ülesandes toodud kirjelduse järgi koostada Pythoni programmi;
  • oskab leida seoseid programmeerimise ja erinevate eluliste ning kunstiliste nähtuste vahel ning julgeb neid teistele esitada;
  • on mõelnud läbi, kas ta tahab end edaspidi selle valdkonnaga rohkem kurssi viia ning on teadlik sellekohastest võimalustest.

Oled oodatud osalema!

Klassiruumi pilt

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja magistriõppe infotund 2024

poiss ja läptop