Teema: kultuur

Näitusetuur autoritega. „Geomeetria. Mõttemustrid ja peegeldused"
24. aprillil 2025 kell 14.00–15.30 on kõik huvilised oodatud näitusetuurile, kus näituse sisu esitlevad kuraator ja autorid: Kärt Summatavet, Anne Rudanovski, Tiina Kaav, Jaagup Kirme ja Rainer Kurm.
01. aprill 2025 instituudistkultuurteadus
Näitus „Geomeetria. Mõttemustrid ja peegeldused“
Arvutiteaduse instituut esitleb Delta õppehoones kunsti ja teadust siduvat näitust „Geomeetria. Mõttemustrid ja peegeldused“. Näitusel on eksponeeritakse geomeetrilise aluskoodiga kunsti.
18. märts 2025 kultuurteadus
Nähtamatu Tartu. 800 aastat linna algusest
Tartu Ülikooli muuseumi näitus räägib Tartu linna sünniloost.
20. september 2024 kultuur
Näitusel „Looduse loor“ toimuvad ekskursioonid igal nädalal
Luksemburgi kunstniku Justine Blau ja kuraatori Fanny Weinquini näitusel „Looduse loor“ uuritakse praeguse keskkonnakriisi valguses mitmesuguste dokumentide, illusioonide ja jutustuste abil inimese suhet loodusega ja loodushoiutavasid. Ekskursioonid näitusel toimuvad igal laupäeval 22. juunist kuni 20. juulini ja näituse viimasel päeval, 28. juulil.
Andmeteaduse seminar „Kultuur ja andmed“
Seminaril „Kultuur ja andmed“ räägime eesti kultuuri ja andmeteaduse kokkupuutepunktidest: kuidas kultuuriandmed tekivad, millised need on, kuidas neid analüüsitakse ning kasutatakse.
26. aprill 2024 koostöökultuurteadus
Kärt Summataveti näitus „Kõiksuse kutse“ Delta õppehoones
Delta õppehoone esimesel korrusel saab näha Kärt Summataveti uut näitust „Kõiksuse kutse“, mille idee on sündinud Deltas töötades. Näituse aluseks on intuitiivne ettekujutus kosmiliste protsesside seostest tehislike närvivõrkudega.
Urmo Rausi maalinäitus Delta õppehoones
Delta õppehoones saab imetleda uut maalinäitust „Paternoster Square“, kus esitleb oma teoseid kunstnik Urmo Raus. Näitus on pühendatud kahele teemale: Capri seeria (2021–2022) ja Liivi seeria (2022–2023). Eksponeeritakse ka maalikunstniku uudisloomingut, mida laiem publik näeb esimest korda.
08. november 2023 instituudistkultuur