APRILL

Uus tudengite päikeseauto projekt @Solaride

💥 Vau! 💥 Tartu Ülikooli uus tudengiprojekt @Solaride 🏎️🌞

Tartu Ülikooli tudengid võtsid ette uskumatu ettevõtmise – disainida ja ehitada ainult päikeseenergial töötav auto, millega osaleda Austraalias #WorldSolarChallenge võistlusel.

World Solar Challenge (WSC) on maailmas kõige tuntum päikeseenergial töötavate autode võistlus. Iga kahe aasta järel toimuv maanteesõit kulgeb 3 022 km läbi Austraalia 🇦🇺. Suur võidusõit on kutsutud ellu selleks, et soodustada ja innustada päikeseenergial töötavate sõidukite arendamist kogu maailmas.

Võistlus meelitab meeskondi kogu maailmast, enamik neist on ülikoolide tudengiprojektid, mis teevad tihedat koostööd erinevate ettevõtete, partnerite ja toetajatega.

Tartu Ülikooli üliõpilased soovivad Eesti veelgi tugevamini päikeseenergia valdkonnas maailmakaardile tõsta, teha tööd parema tuleviku nimel ja otsivad sellele teekonnale partnereid, toetajaid ning mõttekaaslasi.

Vaata videot ja tutvu meeskonnaga: https://solarcar.ee/.

@Solaride
@UniTartu
@UniTartuDelta

• Lõputud teadmised ja võimalused: Delta on erialadevaheline õppe-, teadus- ja innovatsioonikeskus.

Avatud E-P kell 08.00 – 17.00 (ainult peauks).

Sisehoovi uksest sissepääs vaid töötõendiga.