MÄR

Tudengiprojektide võistlus 2021

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut kuulutab välja IT-alaste tudengiprojektide võistluse!

Võistlusele on oodatud IT-alased praktilised või teoreetilised uurimis- ja rakendusprojektid. Projekt võib olla seotud nii mõne õppeaine kohustusliku osaga või isikliku initsiatiiviga, nagu näiteks uurimistöö, õppevahend, avalik tarkvara, start-up ideelahendus jne.

Osalemine

Osaleda saavad kõik Tartu Ülikooli bakalaureuse- ja magistriõppekavadel õppivad üliõpilased üksinda või kuni viieliikmelistes meeskondades. Tööl tohib olla üks juhendaja.

Projekte hinnatakse kolmes kategoorias:

• esimese aasta üliõpilaste bakalaureuseastme projektid;
  • bakalaureuseastme projektid;
  • magistriastme projektid.

*Bakalaureuse- ja magistriõppe kategooriates peavad vähemalt ⅔ projekti autoritest (v.a projekti juhendaja) õppeastmelt kuuluma vastavasse võistluskategooriasse. Esimese aasta bakalaureuse kategoorias kandideerimiseks peavad kõik meeskonna liikmed olema esimese aasta üliõpilased.

Osalemiseks tuleb hiljemalt 23. maiks (k.a.) esitada aadressile courses.cs.ut.ee:

• Poster;
  • 3–5 minutiline projekti tutvustav video;
  • veebileht, kus saab tutvuda projekti materjalidega.

Loe lähemalt SIIT.

Avatud E-R kell 07.30 – 20.00