DETS

Tartu Ülikooli neuroturunduse labor näitas võimeid

TÜ Neuroturunduse laboris viid läbi töötuba, mille külalisteks olid EASi analüüsi ja rakendusuuringute valdkonna töötajad.

Külalistele tehti põhjalik neuroturunduse uuringumeetodite tutvustus ja demonstreeriti erinevaid pilgujälgimise ja afekti mõõtmise seadmeid. Kuivi teadusfakte rikastati katsete läbi viimisega, kus kõiki seadmeid sai ise proovida.

Üheks workshopi hitiks oli labori uusim seade VRiiul ehk virtuaalse reaalsuse keskkond, kus on võimalik jälgida tooteid poe riiulil. Lisaks sai katsetada nii Tobii eri tüüpi pilgujälgijaid, FaceReader emotsioonide mõõtmist kui ka valedetektori sarnast GSR seadet.

Tegu oli esimese neuroturunduse workshopiga ürituste sarjast, mille eesmärk on tutvustada erinevate asutuse inimestele neuroturunduse valdkonda ja neuroturunduse laborit.

Järgmised workshopid toimuvad jaanuarikuus avatavas Baltikumi kaasaegseimas neuroturunduse laboris Tartu Ülikooli Delta keskuses.

Loe lähemalt neuroturunduse labori blogist: https://bit.ly/30MOAVr

Avatud E-P kell 07.30 – 20.00