MAI

Tartu Ülikool koos Tartu linnaga kuulutas välja uue võistluse Delta X

Tartu Ülikool koostöös Tartu linnaga kuulutab välja võistluse Delta X. Võistlusele on oodatud tudengite ja gümnasistide digilahendused, uued ärimudelid, robootika projektid ning matemaatikal ja statistikal põhinevad projektid.

Võistluse reeglid avaldatakse 19. juunil Delta keskuse veebilehel delta.ut.ee ja võistluse finaal leiab aset 2021. aasta 29. jaanuaril Tartus sTARTUp Day raames.

Võistluse eesmärk on innustada tudengeid ja abituriente end proovile panema, propageerida lahenduste keskset vaadet Tartu Ülikoolis, luua eeldusi teadussuundade üleseks koostööks ning pakkuda lahendusi päriselu probleemidele.

Tartu Ülikooli Delta keskus on uuendusmeelsete ideede kohtumispaik, mis ühendab TÜ eri teadusvaldkondi ning üle 3200 teadlase, õppejõu, üliõpilase ja ettevõtete arendustöötaja.