29. DETS

Tartlased valisid Delta keskuse valmimise aasta 2020 Tartu parimate tegude hulka

Tartu Linnavalitsuse ja ajalehe Tartu Postimees ühisel konkursil „Tartu aasta tegu 2020“ hääletasid tartlased lõppeva aasta tähtsaimaks teoks 4.-6. septembril 2020 Tartus ja Lõuna-Eestis toimunud autoralli maailmameistrivõistluste etapi Rally Estonia. Tähtsa kordaminekuna märgiti ära ka Tartu Ülikooli Delta õppehoone ja ettevõtlusmaja valmimine.

„Delta keskust nimetati Tartu uueks maamärgiks juba enne selle valmimist. On tõesti rõõm saada kinnitust sellele, et tartlased hindavad Deltat ja mõistavad selle vajalikkust. Keskuses on vähem kui aastaga läinud käima hoogne õppe- ja teadustöö ning mitmed algatused, mis liidavad ettevõtjaid ja ülikooli kogukonda,” märkis TÜ rektor professor Toomas Asser.

Tänasel tunnustusüritusel Raekoja platsi valguskülas tänasid Tartu linnapea Urmas Klaas ja Tartu Postimehe peatoimetaja Rannar Raba nii Rally Estonia korraldajaid kui ka kõigi teiste 2020. aasta tähelepanuväärsemate tegude tegijaid.

Avatud E-R kell 07.30 – 20.00