MAI

Osale veebipõhisel noorte äriideede võistlusel Kaleidoskoop

Osale veebipõhisel noorte äriideede võistlusel Kaleidoskoop!

Tartu Ülikooli sTARTUp Lab ootab kõiki õpilas- ja tudengivõistkondi osalema 14. mail noorte äriideede võistluse Kaleidoskoop eelvoorus. Võistlusel tuleb oma äriideed tutvustada kolmeminutilises videoklipis. Finaali valitakse kümme parimat.

Veebikeskkonnas toimuvale võistlusele on meeskonnad oodatud tutvustama nii algusjärgus projektiideid, prototüüpe kui ka valmistooteid. Eelvoorus osalemiseks tuleb enne 14. mai südaööd täita ära registreerimisvorm ja saata ülesfilmitud 3 minutiline esitlus oma ideest. Ideede seast valib sTARTUp Labi žürii kümme parimat finaalvõistlusele, mis toimub 21. mail.

Loe lähemalt SIIT.

Avatud E-R kell 07.30 – 20.00