AUG

Futulab kutsub vilistlasi ja tööandjaid üles kaasama üliõpilasi ideede elluviimisse

Futulabi keskkond kutsub tööandjaid üles kaasama üliõpilasi projektidesse, et viia ellu mõni idee või leida lahendus konkreetsele probleemile.

Projektiideid ootame vilistlastelt ja tööandjatelt 13. septembrini  SIIN. Veebilehel tuleb klõpsata nuppu „Esita projekt“, laadida alla taotlusvorm, täita see ja laadida samal lehel üles. Esitatud ideede kohta annab tagasisidet projektipraktika koordinaator.

Üliõpilased saavad esitatud projektidega liituda 13.–27. septembrini. Ühes projektis võib osaleda kolm kuni kümme eri õppekavade üliõpilast. Projektipraktika kursus lõppeb jaanuaris. Põhjalikuma ajakavaga saab tutvuda siin.

Projektipraktika on tööandjale ja vilistlasele suurepärane võimalus teha koostöös üliõpilastega uuringuid, näiteks:

• töötajate rahulolu hindamiseks,
  • mõne tegevuse alustamiseks vms,
  • saada oma tegevuseks teaduspõhist tuge,
  • leida lahendusi või teostada ideid, mille jaoks igapäevatöö kõrvalt aega ei leia.

Idee esitaja(d) on parima tulemuse saamiseks ka projekti juhendaja(d). Juhendaja ülesanne on tutvustada projekti eesmärki ja selgitada oma ootusi, leppida kokku tähtajad, toetada üliõpilasi projekti ülesannete täitmisel ja eesmärkide saavutamisel, jagada oma teadmisi ja oskusi, anda konstruktiivset tagasisidet, olla nõudlik ja suunata üliõpilasi vastutust võtma.

Juhendajatele korraldatakse infoseminar ja vajaduse korral toetatakse neid kogu protsessi vältel. Projektipraktikat koordineerib majandusteaduskond.

Loe siit, millised projektid viidi üliõpilaste ja tööandjate koostöös ellu kevadsemestril.

Lisateave:
Merily Heinalo, projektipraktika koordinaator, 5649 5333, merily.heinalo@ut.ee