AUG

Futulab kutsub üliõpilasi projektipraktikale

Üleülikooliline praktika vahendamise keskkond Futulab ootab kõikide õppekavade üliõpilasi liituma huvipakkuva praktikaprojektiga.

Registreeruda on võimalik 20. septembrini. Projektipraktika annab üliõpilasele projektitöö kogemuse ja seega ka tööturul eelise. Samuti laiendab see silmaringi, toob mugavustsoonist välja ja sunnib arenema.

Projektipraktika võimaldab

• rakendada erialaseid teadmisi ja oskusi;
  • teha koostööd organisatsioonidega eri valdkondadest;
  • laiendada silmaringi;
  • leida uusi tutvusi;
  • saavutada reaalseid tulemusi;
  • saada 6 ainepunkti.

Projektiga saab liituda veebilehel praktika.ut.ee/projektipraktika, kus tuleb klõpsata sobival projektil ja seejärel avanenud aknas nupul „Liitu“. ÕIS-i ainekavale registreeritakse projektidega liitunud üliõpilased sügissemestri jooksul. Projektipraktika algab 22. septembril Narva mnt 18–1006 toimuva sissejuhatava seminariga, kus tutvustatakse praktika korraldust.

Loe lähemalt SIIT.