OKT

Esmaklassilise tunnustuse saanud arvutiteadlased ootavad Delta keskuse valmimist

Meil on rõõm teada anda, et Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut tõusis Times Higher Educationi IT-valdkonna erialade edetabelis 201.–250. kohale.

Seega on üks keskne Delta keskuse instituut Euroopa Liidu arvestuses tõusnud arvutiteaduse edetabelis kogu Ida- ja Kesk-Euroopa esimeseks! Tubli tunnustus ja hea põhjus, miks oma õpingu- või koostööplaane Delta multidistsiplinaarse õppe-, teadus- ja innovatsioonikeskusega siduda!

Loe lisaks: https://bit.ly/2Bzvk1M

Avatud E-P kell 07.30 – 20.00