VEEBR
Postitas Ott Pärna

Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid külastas Tartu Ülikooli Delta keskust

Delta meeskonnal oli rõõm ja au võõrustada 26. veebruaril 2020 president Kersti Kaljulaidi.

Rektori eestvedamisel ja Deltas paiknevate ülikooli instituutide ja üksuste kaasalöömisel tegime presidendile ning tema meeskonnale põhjaliku majatuuri.

Kersti Kaljulaid: “Delta majaga on mul ka üsna isiklik seos – paarkümmend aastat tagasi käisin minagi tudengina magistris just sealsamas Emajõe kaldal toona asunud Oeconomicumis. Tänased ja toonased tingimused erinevad muidugi kardinaalselt ja ei maksa arvata, et ruum ja hoone ise ei muuda kuidagi õpet ennast – rõõm on näha, kuidas tänastes õppehoonetes on võetud eesmärgiks kujundada ruumist koht, kus tudengid ka päriselt tahavad võimalikult palju aega veeta. Eks täienenud on ka maja sisu, sest lisaks majandusteaduskonnale on siin omale kodu leidnud ka arvutiteaduste instituut ning matemaatika ja statistika instituut. Vivat academia! Vivant professores!”

Aitäh külalistele ja kõigile, kes ringkäigu läbiviimisse panustasid! 👍

Fotogaleriid saab uudistada Delta keskuse facebookilehel: https://www.facebook.com/UniTartuDelta/