MAI

Delta õppehoone avatakse taas 18. mail

Delta maja on uuesti avatud alates 18-ndast maist.

18. mail avame taas Delta maja, sh üliõpilastele ja külastajatele, kuid hoones tuleb kindlasti endiselt järgida kõiki terviseameti nõudeid ning vältida lähikontakti – endiselt kehtib 2+2 reegel. Delta on avatud kella 08.00–20.00.

Üliõpilased saavad Delta raamatukogus ja tudengialadel õppida, vältides lähikontakti teistega. Ühes väikeses koostööruumis (kärjes) ei tohi esialgu olla korraga rohkem kui kaks üliõpilast. Samuti avatakse päevaseks ajaks teise korruse galeriid ettevõtlusmaja ning õppe- ja teadushoone vahel.

Delta keskuse mõlema sissepääsu juurde ja WC-desse on paigutatud desovahendeid. Deltas korraldatakse kasutatud maskide, kinnaste jm isikukaitsevahendite korrektne kogumine ja hävitamine. Iga päev desinfitseeritakse ukselinke ja trepikäsipuid.

18. mail avatakse uuesti Delta kohvik ja ilusa ilmaga ka selle Emajõe-poolne terrass. Kohvikus on samuti vaja järgida kõiki ettevaatusabinõusid. Õhtusel ajal tõkestatakse ligipääs kohvikust Delta majja.