APRILL

Delta keskuses asuva Startup Labi meeskonnad võitsid Ajujahi konkursil eriauhindu!

Eesti suurimal äriideede konkursil Ajujaht võitsid Tartu Ülikooli Startup Labi meeskonnad CommuniCare ja A Story mitu eriauhinda.

Parimaks sotsiaalseks ettevõtteks valiti Tartu Ülikooli majandusteaduskonna tudengite loodud vabatahtlike võrgustik CommuniCare. Lisaks võitis CommuniCare Ajujahil Tartu linna eriauhinna 5000 eurot ja Saue valla eriauhinna 4000 eurot. Kokku pälvis meeskond äri arendamiseks konkursilt 14 000 eurot. CommuniCare’i ideed hakati arendama 2019. aasta sügisel Startup Labi programmis Starter Tartu. Programmi mentorlusüritusel jäi see silma Ajujahi meeskonnale, kes valis CommuniCare’i oma programmi saja parima idee hulka. Lisaks paljudele teistele auhindadele on CommuniCare võitnud Startup Labis parima Starteri tiimi tiitli, piletid mainekale ärifestivalile „Arctic15“ ja Tartu Linnavalitsuse rahalise preemia.

Meeskond A Story võitis Tartu Loomemajanduskeskuse eriauhinna – aastase inkubatsioonipaketi, mille väärtus on 3000 eurot. A Story arendab rakendust, mille abiga lapsed saavad omandada paremad lugude jutustamise oskused. Idee sai alguse 2019. aasta kevadel, kui meeskond osales Starter Tartu programmis ja võitis pääsme haridustehnoloogia konverentsile EXEX. Seekordne eriauhind tuli meeskonnale suure üllatusena.

Lisateave: Andres Vaher, Tartu Ülikooli Startup Labi turundus- ja kommunikatsioonijuht, 5558 7359andres.vaher@ut.ee

• Lõputud teadmised ja võimalused: Delta on erialadevaheline õppe-, teadus- ja innovatsioonikeskus.

Avatud E-P kell 08.00 – 17.00 (ainult peauks).

Sisehoovi uksest sissepääs vaid töötõendiga.