MÄRTS

Delta keskus on tudengitele ja külastajatele suletud kuni 17. maini 2020!

Tartu Ülikool lõpetab eriolukorra tõttu auditoorse õppetöö.

Tartu Ülikooli Delta keskuse teadus- ja arendustegevus ning tugiüksused töötavad jätkuvalt edasi; oleme vastamas teie kõnedele ja e-kirjadele ning asjaajamine meie poolt seisma ei jää.

Palume meile siiski külla mitte tulla. Tartu Ülikooli Delta keskus on tudengitele ja külastajatele suletud. Meiega saab nõupidamisi korraldada e-riigile kohaselt läbi elektrooniliste suhtlusvahendite.

Jäägem terveks ja hoidkem üksteist!

—–

Tartu Ülikooli ametlik teadaanne:

“Seoses Vabariigi Valitsuse kehtestatud eriolukorraga ei toimu alates tänasest kuni 1. maini 2020 Tartu Ülikoolis auditoorset õppetööd. Ülikool korraldab auditoorse õppetöö ümber, kasutades e-õppe võimalusi ja teisi kaugõppe vorme. Ülikool soovitab kõikidel ühiselamutes elavatel üliõpilastel võimalusel koju minna.

Kui õppetöö eeldab kontaktõpet, tuleb see võimalusel ümber korraldada kas e-õppe või muu kaugtöö vormis, äärmisel juhul lükata õppetöö edasi kuni eriolukorra lõppemiseni. Teadusarendustegevus ja tugiüksuste töö Tartu Ülikoolis jätkub. Doktoritööde kaitsmiste korraldamiseks ei ole takistusi. Kaitsmise läbiviimisel oponendi kaasamiseks tuleb kasutada digitaalseid vahendeid. Võimaluse korral kaaluda kaitsmise edasi lükkamist kuni eriolukorra lõppemiseni.

Tartu Ülikool ootab kõikidelt oma akadeemilistelt organisatsioonidelt ning üliõpilastelt erakorralises olukorras vastutustundlikku käitumist ja kõikide üleriigiliste juhiste järgimist.”

Lisateave:
Tõnis Karki
TÜ akadeemiline sekretär
tonis.karki@ut.ee

• Lõputud teadmised ja võimalused: Delta on erialadevaheline õppe-, teadus- ja innovatsioonikeskus.

Avatud E-P kell 08.00 – 17.00 (ainult peauks).

Sisehoovi uksest sissepääs vaid töötõendiga.