Kalender

JAN
Postitas Andres Vaher

Delta X 2022 – tudengite ja gümnasistide võistlus

Delta X on Tartu Ülikooli poolt ellu kutsutud võistlus tudengitele ja gümnasistidele.

Toimumiskoht: Tartu Ülikooli Delta keskus/veeb
Finaal: 26. jaanuar 2022

Delta X eestvedajad on Tartu Ülikooli tehnoloogiainstituut, arvutiteaduse instituut ja majandusteaduskond.

VÕISTLUSE EESMÄRGID

• innustada tudengeid ja gümnasiste end proovile panema
  • propageerida lahenduskeskset vaadet Tartu Ülikoolis
  • luua eeldusi teadussuundade üleseks koostööks
  • pakkuda lahendusi päriselu probleemidele

VÕISTLUSVALDKONNAD

1. ROBOOTIKA

2. ÄRIMUDELID

VÕISTLUSE AUHINNAD

Robootika, digilahenduste ja matemaatika võistlusvaldkonna kategooriates premeeritakse parimaid võistkondi auhindadega:

• I koht 1 000 eurot
  • II koht 500 eurot
  • III koht 250 eurot

Ärimudelite valdkonna parimaid võistkondi premeeritakse järgmiste auhindadega:

• Võitjatiimid saava auhinnaks 2 pääset sobivale võistlusüritusele Eestis või välismaal. Lisaks aitame avada ukse unistuste koostööpartnerite juurde! Palume igal meeskonnal enne finaali saata enda jaoks kolm kõige olulisemat klienti nii Eestis kui ka maailmas. Majandusteaduskond aitab oma kogemuste ja kontaktvõrgustikuga teid omavahel kokku viia. Olgu selleks suur- või väikeettevõte, ministeerium, rahvusvaheline organisatsioon või muud põnevat.
  • Teisele ja kolmandale kohale on välja pandud üllatusauhinnad

Robootika valdkonna parimatele paneb auhinnad välja ka YEInternational AS.

VÕISTLUSE ÜLDREEGLID

NB! Kui otsid endale veel tiimikaaslasi, siis anna sellest meile teada deltax@ut.ee ning tuleme sulle appi!

1. VÕISTKONNA REGISTREERIMINE

• Registreerimiseks tuleb täita ankeet veebilehe allosas.
  • Registreerimine robootika valdkonnas kestab 14. jaanuarini 2022:
    • – Robootika valdkonnas registreerimisel ei ole täiendavate failide esitamine kohustuslik.
  • Finaali pääsenud tiimide registreerimine ärimudelite valdkonnas kestab 14. jaanuarini 2022:
    • – Ärimudelite valdkonnas registreerimisel peab esitama slaidiesitluse (vaata lähemalt reeglitest).
  • Korraldaja saadab võistkonna registreerimise kohta kinnituskirja.

2. VÕISTLUSVALDKONNA VALIK

• Võistlustöid võib esitada eesti ja inglise keeles.
  • Võistlusvaldkond valitakse registreerimisel ankeedis.
  • Korraldaja jätab endale õiguse muuta vajadusel võistlusideede valdkonda.
  • Võistkond võib avaldada soovi vahetada esialgu valitud valdkonda, kirjutades sellest e-posti aadressil deltaX@ut.ee.

3. VÕISTLUSTASE

• Hindamisel ei eristata võistlustaset, sh osalejate vanust.

4. VÕISTKONNA LIIKMED

• Võistkonnas võib olla kuni viis liiget. Mõjuval põhjusel võib võistkond olla ka suurem, kuid see tuleb võistluse korraldajatega kooskõlastada.
  • Vähemalt pool võistkonna liikmetest peavad olema (rakendus)kõrgkooli üliõpilased või kutse- või üldhariduskooli õpilased.
  • Üheliikmelise võistkonna korral peab töö esitaja olema (rakendus)kõrgkooli üliõpilased või kutse- või üldhariduskooli õpilane.

5. JUHENDAJAD

• Igas võistluse valdkonnas on üks korraldajapoolne kontaktisik.
  • Võistkonnal on õigus kaasata kuni kaks oma juhendajat. Juhendaja(te) nimi ja kontaktandmed tuleb märkida võistkonna registreerimise ankeedis veebilehe allosas või saata hiljem korraldajatele e-posti aadressil deltaX@ut.ee.

6. HINDAMINE

• Finaalis hinnatakse osalejaid võistlusvaldkondade kaupa.
  • Hindamiskomisjonid moodustatakse võistlusvaldkondade kaupa.

7. VÕISTLUSE REEGLID

Reegid avanevad uues aknas võistlusele klõpsates

REGISTREERIMINE

Robootika võistluste registreerimisvorm on leitav siin.

Ärimudelite võistluste registreerimisvorm on leitav siin.

Lisainfo ja küsimused: deltax@ut.ee

*Andmekaitsetingimused