bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

Ühiskonnale

Ühiskonnale

Tartu Ülikooli Delta keskus on avatud kogukond, mis toob kokku tudengid, teadlased ja innovaatorid arvutiteaduse, robootika, tehnoloogia, matemaatika, statistika, majanduse, juhtimise ja ettevõtluse alal. Delta keskus ühendab õppetegevuse ja tippteaduse äriliste ning ühiskondlike eesmärkide ja ülesannetega, luues uudseid lahendusi majanduslikuks ja sotsiaalseks arenguks.

Delta keskuses toimub erinevaid rahvusvahelisi konverentse, seminar, töötubasid, avalikke loengud, klubiõhtuid ja palju muud. Arendame ka mitmesuguseid koostöövorme erinevate partneritega. Deltas toimuvaga saab end kursis hoida meie veebilehe kalendriosa ja Delta keskuse Facebooki lehe kaudu.

Tartu Ülikooli Delta keskuse instituudid ja üksused pakuvad ühiskonna erinevatele osapooltele – avalikule sektorile, vabasektorile, ettevõlusorganisatsioonideje jne – suunatud teenuseid ja koostööformaate. Tutvu meie instituutide ja üksuste võimalustega nende kodulehtedel:

 

Tere tulemast Delta kogukonda!
Delta on Tartu Ülikooli uudne õppe- ja teaduskeskus, mille huvi keskmes on ülikooli, ühiskonna ja ettevõtete koostöö.

Üliõpilased ja teadlased saavad Deltas asuvate instituutidega ühendust võtta aadressil delta@ut.ee või Tartu Ülikooli veebilehe https://www.ut.ee/et kaudu. Partnerid leiavad sobivad kontaktandmed allolevalt Delta meeskonna lingilt.

 

 

Delta meeskond

Tartu Ülikooli Delta keskus

 

Õppe- ja teadushoone
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / Eesti
Avatud E-R kell 7.30 – 20.00;

L-P 08.00 – 17.00 (ainult peauks).

 

Delta kohvik on avatud E-R kell 08.00 – 17.00

delta.kohvik@gmail.com; +372 5302 8944

 

Valvelaud (ainult tehniline info):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

 

Asukoha kaart

 

Ettevõtlusmaja
Narva mnt 20 / 51009 Tartu / Eesti

 

delta@ut.ee

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Sulge