bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

Õpe

 

Delta raamatukogu

Delta keskuses asub Tartu Ülikooli erialaraamatukogu, kus asub erialane kirjandus matemaatika, majanduse ja arvutiteaduse valdkondadest. Raamatukogust saavad koju laenutada Tartu Ülikooli üliõpilased ja ülikooli töötajad. Lugejateenindus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel. Kohapeal on võimalik teavikuid kasutada kõigil huvilistel. Raamatukogus on arvutitega (ja ilma) kohad individuaalseks õppetööks.

Raamatukogu asub ruumis 1015 ning on avatud E-N 09.00-20.00, R 09.00-19.00.

 

Delta tudengiala

Delta tudengiala on kõigile Tartu Ülikooli tudengitele avatud maja lahtiolekuaegadel.

Tudengialal asuvad kohad individuaalseks õppetööks, grupitöö boksid (kärjed) ning puhkeala koos köögiga.

 

Lisavõimalused ja programmid

Futulab projektipraktika

Sa tahad ülikoolist rohkemat kui ainult loengud? Sa tahad olla ja teha rohkem koos inspireerivate inimeste ja organisatsioonidega? Sa tahad kujundada oma tulevikku ise? Siis vali Futulab!

Sa saad:

  • Tutvused, mis viivad uute võimalusteni;
  • Kogemused, mis on Sinu edu alus tööturul ja ühiskonnas
  • Oskused ja teadmised, mis aitavad saavutada eesmärke

Kas ja kuidas osaleda, otsustad Sina! Selleks võib olla projektipraktika koos Ülemiste Cityga, praktikapakkumine Eesti Energias, liidriprogrammi väljakutsed ja/või osalemine seminaridel.

Tulevik algab Sinust!

IT-tööstusmagistrantuur

IT-tööstusmagistrantuur on Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi informaatika, tarkvaratehnika ja andmeteaduse esimese aasta magistrantidele mõeldud õpinguvorm, mille raames läbitakse 50% õppest partnerettevõttes. Tudengid ja ettevõtted leiavad üksteist IT-tööstusmagistrantuuri programmis vastavalt oma ühistele huvidele ja uurimisteemadele ning ettevõtte jaoks oluliste uurimis- ja arendussuundadega. Liitunud magistrandid teevad partnerettevõttega koostööd personaliseeritud õppekava alusel, kus seotakse praktika, praktilised kursusetööd ja magistritöö tudengi ning ettevõtte jaoks oluliste uurimis- ja arendussuundadega.

IT-tööstusmagistrantuur soodustab ka võrgustumist ettevõtete ja üliõpilaste vahel läbi regulaarsete töötubade, kus toimub kogemuste ja ideede vahetamine, mis toetab innovatsiooni edendamist.

Kvantitatiivse analüüsi tööstusmagistrantuur

Tööstusmagistrantuur on magistriõppe vorm, kus tudengid läbivad poole õppekavast partnerettevõttes. Kuna suur osa magistrante nagunii õppimise kõrvalt töötab, siis tööstusmagistrantuuri programm võimaldab õpet ja tööd paremini sobitada ja tulemusena anda lisaväärtust nii ettevõttele, tudengile kui ülikoolile. TÜ arvutiteaduse instituudis käivitati sarnane programm (IT tööstusmagistrantuur) 2017. aastal ja tagasiside nii ettevõtetelt kui magistrantidelt on väga positiivne. TÜ matemaatika ja statistika instituudi kvantitatiivse analüüsi tööstusmagistrantuur töötab samal põhimõttel, mis IT tööstusmagistrantuur, aga pakutakse teise profiiliga spetsialiste: matemaatika ja statistika ning kindlustus- ja finantsmatemaatika magistrante.

sTARTUp Lab

sTARTUp Lab on koht, kus põnevatele probleemidele üheskoos uudseid lahendusi leida ja neid ellu viia. sTARTUp Labiga liitunud tiimid osalevad töötubades ja veebiseminaridel, kuhu on kaasatud ettevõtjaid ja start-up maastikul kogenud mentorid.

Sa saad:

  • Põhjaliku ettevõtlusalase kogemuse
  • Arendada huvitavaid ideid toimivaks start-up ettevõtteks
  •  Juhendamist oma ala tipptegijatelt

Liitu sTARTUp Labiga ja vii oma idee ellu!

Tudengiorganisatsioonid

MAT-INF tudengiselts

MAT-INF tudengiselts ehk MITS on Tartu Ülikooli matemaatika, matemaatilise statistika ja informaatika tudengeid ühendav erialaselts, mis tegutseb aktiivselt oma teaduskondade tudengite argipäeva elavdamise ja heaolu tagamisega.

Tartu Ülikooli üliõpilasesindus

Tahad olla rohkem kui lihtsalt üliõpilane?
Kui mõtled suurelt ja soovid parendada õppekeskkonda või oled aktiivne suhtleja ning suudad liigutada infot nagu tõeline suunamudija, siis hakka üliõpilasesindajaks ja räägi kaasa tudengite jaoks põletavatel teemadel! Liituda saab igal kevadel.
Järgmine kandideerimisperiood algab 19.04.2021. Teeme ülikooli paremaks!

Tere tulemast Delta kogukonda!
Delta on Tartu Ülikooli uudne õppe- ja teaduskeskus, mille huvi keskmes on ülikooli, ühiskonna ja ettevõtete koostöö. Täpsemad  kontaktandmed leiab allolevalt Delta kontaktide lingilt.

Deltas on:

  • Tohutud teadmised ja võimalused: Delta on erialadevaheline õppe-, teadus- ja innovatsioonikeskus.
  • Nutikad inimesed: Deltas tegutseb üle 3000 üliõpilase, õppejõu, professori ja teadlase.
  • Terves Deltas terve vaim: Delta ümber on kaunis loodus ning palju aktiivse elu võimalusi.
Delta kontaktid

Tartu Ülikooli Delta keskus

Õppe- ja teadushoone
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / Eesti
Avatud E-P kell 07.30 – 20.00

 

Delta kohvik on avatud E-R kell 11.00 – 17.00

delta.kohvik@gmail.com; +372 5302 8944

 

Valvelaud (ainult tehniline info):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

Asukoha kaart

 

Parkimine

Parkida saab  TÜ spordihoone  või Ujula Coop-i parklates.

 

delta@ut.ee

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Sulge