bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

Ruumid ja laborid

Ruumid ja laborid

Tartu Ülikooli Delta keskus on õppe-, teadus- ja innovatsioonikeskus, mille ruumid ja laborid on mõeldud eelkõige põhitegevuseks.

Tartu Ülikooli instituudid ja üksused saavad ruumide kasutusvõimaluste kohta esitada päringu Delta keskuses asuvatele ülikooli instituutidele, kirjutades e-posti aadressil delta.ruumid@ut.ee. Laborite kasutusvõimalusi uurige palun otse instituutidelt, kes konkreetset laborit haldavad ja juhivad.

Ülikooli partnerid ja muud huvilised – suuremate sündmuste tarvis ja/või pikalt ette planeerides Delta keskus paraku õppetöö tõttu ruume rentida ei saa. Samas oleme valmis vastu võtma teie delegatsioone ekskursioonide vormis. Vabade pindade olemasolul ja nädalavahetustel on võimalik Deltas korraldada ka õhtusi vastuvõtte. Päringud palun saata e-posti aadressile delta.ruumid@ut.ee.

Delta kohviku (operaator Ramastus OÜ) teenuste osas palun kirjutage e-posti aadressile delta.kohvik@gmail.com, telefon +372 5302 8944.

Kontakt

Ott Pärna

Ott Pärna
Turundusjuht

Tere tulemast Delta kogukonda!
Head huvilised, üliõpilased, praegused ja tulevased koostööpartnerid! Delta on Tartu Ülikooli uudne õppe- ja teaduskeskus, mille huvi keskmes on ülikooli, ühiskonna ja ettevõtete koostöö.

Üliõpilased ja teadlased saavad Deltas asuvate instituutidega ühendust võtta Tartu Ülikooli veebilehe https://www.ut.ee/et kaudu. Partnerid leiavad sobivad kontaktandmed allolevalt Delta meeskonna lingilt.

Delta meeskond

Tartu Ülikooli Delta keskus

 

Õppe- ja teadusmaja
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / Eesti
Avatud esmaspäevast pühapäevani kell 7.00 – 22.00

 

Delta kohvik on avatud esmaspäevast reedeni kell 8.00 – 17.00
delta.kohvik@gmail.com; +372 5302 8944

 

Valvelaud (ainult tehniline info):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

 

Asukoha kaart

 

Ettevõtlusmaja
Narva mnt 20 / 51009 Tartu / Eesti
NB! ettevõtlusmaja avatakse 8. aprillil 2020

 

delta@ut.ee

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Sulge