bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

Innovatsioon

Innovatsioon

Tartu Ülikool soovib olla Eesti ettevõtjatele partneriks ühiskonna ja majanduse arendamisel. Koostöö meie teadlastega annab ettevõtjale konkurentsieelise ja ligipääsu maailmatasemel arendusteenustele. Ettevõtluskoostöö võimalustega saad tutvuda SIIN.

Tartu Ülikooli Hargettevõtete programm

Tartu Ülikool pakub oma teadlastele ja tudengitele 10 000 euro väärtuses teadusmahuka ettevõtte arendamise programmi. Programm koosneb 6-kuulistest etappidest ja kestab kuni 3 aastat. Programmi on oodatud Tartu Ülikooli teadlased, töötajaid ja üliõpilased, kel on teadusmahukas rakendus ja/või skaleeruv äriidee. Pärast programmis osalemist saab alustada edukalt tegutsemist turul või jätkata ettevõtte arendamist mõnes paljudest Tartu või Eesti inkubaatoritest.

IT-tööstusmagistrantuur

IT-tööstusmagistrantuur on Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi magistrantidele mõeldud õppevorm, mis läbitakse 50% ulatuses ettevõttes. Programm võimaldab partnerettevõttel oma meeskonda kaasata kõrgelt motiveeritud tudengi, kes on läbi mitme konkursivooru välja valitud. IT-tööstusmagistrantuuri programmiga on oodatud liituma nii IT-ettevõtted kui ka digitaliseerimisega silmitsi seisvad firmad ja asutused.

Delta Sandbox

Sandbox on disainmõtlemise ja digitootejuhtimise õppeprogramm Tartu Ülikooli magistrantidele, mis pakub tudengitele ainulaadset võimalust omandada uusi erialateadmisi ja praktiseerida oma oskusi partnerettevõtete päriselulisi lähteülesandeid lahendades ja seeläbi reaalset väärtust luues. Ettevõtlusprojekti raames moodustatakse magistritudengitest interdistsiplinaarsed projektimeeskonnad, kellele antakse partnerettevõtete poolt sõnastatud lähteülesanne mõne pakilise või strateegilise väljakutse lahendamiseks. Partnerettevõtte roll on aktiivselt osaleda projekti aruteludes, mille tulemuseks on tudengite poolt loodud uuenduslikud ideed probleemalade lahendamiseks, prototüüpimiseks ja testimiseks.

S2B Launchpad inkubaator

S2B Launchpad on Tartu Teaduspargi ärikiirendi, mille eesmärk on panustada teadus- ja tehnoloogiamahukate ettevõtete äriprotsesside arendusse. 12+12 kuulise programmi jooksul  aidatakse ettevõttel leida esimesed kliendid ja/või investorid. Kandideerima on oodatud tiimid/idufirmad, kellel on nutikas ning skaleeruv osalise teostusega idee, mis  vajab täiendavat sisendit äriarenduses.

Euroopa Kosmoseagentuuri Eesti äriinkubaator (ESA BIC)

Euroopa Kosmoseagentuuri Eesti äriinkubaator (ESA BIC Eesti) on esimene omataoline Baltikumis. Kosmose äriinkubaatori eesmärk on luua uusi töökohti ja arendada kohalikku majandust. Tegemist on üleeuroopalise inkubaatorite võrgustikuga, kuhu kuulub 21 kosmose äriinkubaatorit 60-s asukohas, kes toetavad aastas ligi 150 uue ettevõtte kasvu. ESA BIC Eesti juhtpartner on Tartu Teaduspark, kes pakub koostöös Tallinna Teaduspargiga Tehnopol inkubatsiooniteenust Tallinnas ja Tartus.

 

Tere tulemast Delta kogukonda!
Delta on Tartu Ülikooli uudne õppe- ja teaduskeskus, mille huvi keskmes on ülikooli, ühiskonna ja ettevõtete koostöö. Täpsemad  kontaktandmed leiab allolevalt Delta kontaktide lingilt.

Deltas on:

  • Tohutud teadmised ja võimalused: Delta on erialadevaheline õppe-, teadus- ja innovatsioonikeskus.
  • Nutikad inimesed: Deltas tegutseb üle 3000 üliõpilase, õppejõu, professori ja teadlase.
  • Terves Deltas terve vaim: Delta ümber on kaunis loodus ning palju aktiivse elu võimalusi.
Delta kontaktid

Tartu Ülikooli Delta keskus

Õppe- ja teadushoone
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / Eesti
Avatud E-P kell 07.30 – 20.00

 

Delta kohvik on avatud E-R kell 11.00 – 17.00

delta.kohvik@gmail.com; +372 5302 8944

 

Valvelaud (ainult tehniline info):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

Asukoha kaart

 

Parkimine

Parkida saab  TÜ spordihoone  või Ujula Coop-i parklates.

 

delta@ut.ee

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Sulge