bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

Kalender

18.
SEPT
2020
Postitas Ott Pärna

Majandusteaduskond käivitas Delta Posti – keskkonna, mis ühendab inimesi, ideid ja teadusprojekte

Delta majanduskonverentsil 2020 käivitati Delta Post – keskkond, mis ühendab inimesi, ideid ja teadusprojekte Delta keskuses, Tartu Ülikoolis ja mujal.

Delta Post on füüsiline infostend Delta kohviku kõrval ja virtuaalne Facebooki grupp  Delta keskuse lehe juures, mis ühendab inimesi, ideid ja teadusprojekte Delta keskuses, Tartu Ülikoolis ning laiemalt.

Uudne, kuid lihtne lahendus on loodud, et võimestada teadlaste, projektijuhtide ja tudengite vahelist infovahetust vastastikku huvipakkuvate koostöövõimaluste leidmiseks.

Delta Post nii infostend kui ka Facebooki grupp, mis võimaldab teha kahte sorti postitusi eesti ja inglise keeles:

  1. „OTSIN PROJEKTI, MILLEGA LIITUDA” – postita oma profiil ja teave, millises projektis ja miks osaleda soovid. Lisa kindlasti oma kontaktandmed ja projekti eelistatud ajakava.
  2. „OTSIN INIMESI OMA PROJEKTIMEESKONDA” – postita oma projekti kirjeldus ja teave, missuguse profiiliga inimesi ootad. Ole võimalikult täpne. Lisa kindlasti oma kontaktandmed ja projekti ajakava.

Postitustes ole loominguline, kasuta vajadusel visuaale ning muidu kaasahaaravaid tehnikaid, et vajaliku ja sobiliku koostööni jõuda.

Kutsu oma kolleege ja kaasamõtlejaid erinevatest teadusvaldkondadest Delta Posti kasutama ning Facebooki grupiga liituma! “Me oleme ühe põneva tee alguses ja loodetavasti kujuneb Delta Posti algatusest lahendus, mis tihendab oluliselt akadeemiliselt uudishimulike inimeste vahelise koostööd nii Delta keskuses, Tartu Ülikoolis kui ka laiemalt”, sõnas majandusetaduskonna juhataja prof. Kadri Ukrainski Delta Posti avasõnades.

Delta Posti haldab Tartu Ülikooli majandusteaduskond.

 

Tere tulemast Delta kogukonda!
Delta on Tartu Ülikooli uudne õppe- ja teaduskeskus, mille huvi keskmes on ülikooli, ühiskonna ja ettevõtete koostöö.

Üliõpilased ja teadlased saavad Deltas asuvate instituutidega ühendust võtta aadressil delta@ut.ee või Tartu Ülikooli veebilehe https://www.ut.ee/et kaudu. Partnerid leiavad sobivad kontaktandmed allolevalt Delta meeskonna lingilt.

 

 

Delta meeskond

Tartu Ülikooli Delta keskus

 

Õppe- ja teadushoone
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / Eesti
Avatud E-R kell 7.30 – 20.00;

L-P 08.00 – 17.00 (ainult peauks).

 

Delta kohvik on avatud E-R kell 08.00 – 17.00

delta.kohvik@gmail.com; +372 5302 8944

 

Valvelaud (ainult tehniline info):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

 

Asukoha kaart

 

Ettevõtlusmaja
Narva mnt 20 / 51009 Tartu / Eesti

 

delta@ut.ee

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Sulge